Czas

Pogoda

Weather data OK.
Wrocław
16 °C
Weather details

Odwiedziny

To szczęśliwy dzień ;-)

To szczęśliwy dzień...dla całego Zgromadzenia. Obchodziłyśmy trzy wspaniałe uroczystości. Dwie z naszych Sióstr - Siostra Henryka i Siostra Dorota świętowały Jubileusz 25-lecia swojej Profesji zakonnej. Dziękujemy Siostrom za przykład trwania przy Chrystusie. Niech Pan Bóg prowadzi przez szereg kolejnych lat - ku następnym, pięknym jubileuszom. Zapraszamy do naszej fotogalerii, by patrząc na fotki, ucieszyć się razem z nami wszystkimi.

Drugą z Uroczystości, było przyjęcie stroju zakonnego przez Siostrę Martę. To dzień, na który z radością czeka każda z postulantek. Obłóczyny - przyjęcie habitu - to wyraźny znak oddania się Chrystusowi. Teraz, patrząc na Siostrę Martę, każdy rozpozna, do KOGO ona należy. Zapraszamy do zajrzenia na  fotki z tego wydarzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnim aktem tych niesamowitych dni, było złożenie przez Siostrę Oksanę Profesji Wieczystej. Teraz, poprzez to uroczyste ślubowanie, stała się nasza Siostra Chrystusową Oblubienicą na wieczność całą. Siostra Oksana może zatem śmiało mówić "teraz już nie ja żyję, ale żyje we mnie Chrystus". Podobnie jak powyższe, tak i to wydarzenie zostało uwiecznione na fotografiach. Zapraszamy do ich oglądania.