Czas

Pogoda

Weather data OK.
Wrocław
16 °C
Weather details

Odwiedziny

100 lat w radości

gertrudis mMieć 100 lat i wciąż być radosnym jakby się miało ich naście? Czy to możliwe? Nasza s. Gertrudis udowadnia swoim życiem, że nawet stulatka może tryskać zdrową i zarażającą radością. Mieszkająca w Niemczech s. Gertrudis pokazuje, że każdy dzień jest darem i jako dar trzeba go przeżywać z wdzięcznością, dzieląc się sobą z innymi. Sama jest poetką i malarką. Swoje dzieła tworzy w ciszy, choć zawsze jest otoczona tłumem ludzi, których przyciąga do siebie swoistym poczuciem zdrowego humoru i wielką dobrocią serca.

Jest otwarta na każdego człowieka i dla każdego, kto ją "zaczepi" ma zawsze dobre słowo. Nikt i nigdy nie odszedł od niej bez uśmiechu na twarzy, który rodził się spontanicznie po spotkaniu z naszą Siostrą.

Oczekujemy z utęsknieniem na wspólne świętowanie 100 letnich urodzin s. Gertrudis, które odbędą się 16 czerwca tego roku w Dueren w Niemczech.
A już dziś przedstawiamy kilka fotek, by i w odwiedzających naszą stronkę wzbudzić uśmiech na twarzy.

images/s_gertrudis/gertrudis_1d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_2d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_3d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_4d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_5d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_6d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_7d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_8d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_9d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_10d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_11d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_12d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_13d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_14d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_15d.jpgimages/s_gertrudis/gertrudis_16d.jpg